Multifunkčný hrdina George

Ste fanúšikom riešení 2v1? Alebo vás George upútal svojím dizajnom? Vzduchová práčka George nahradí čističku i zvlhčovač vzduchu, navyše podporuje aromaterapiu. Multifunkčné zariadenie 2v1 dokonale upraví vzduch vo vašom interiéri.

 

(Nielen) pre chladné dni

Akonáhle teplota vzduchu v exteriéri klesá a prechádza pod bod mrazu, v interiéri sa vám môžu začať prejavovať zdravotné ťažkosti. Poškriabané hrdlo, suchá napnutá pokožka a suché oči sú najčastejšími znakmi príliš suchého vzduchu. Aj príčinou suchých nosových slizníc, chrást v nose i hlasného chrápania je práve suchý vzduch.

 

Na zníženú vlhkosť v interiéri dokáže vzduchová práčka George reagovať veľmi rýchlo. Vzduch začne zvlhčovať a integrovaný vlhkomer postupne zaznamená optimálnu hodnotu vlhkosti v rozmedzí 40 – 60 %. Georga môžete nechať pracovať nepretržite. Prípadne si nastavte požadovanú úroveň vlhkosti. Akonáhle vlhkosť v priestore klesne pod túto úroveň, George sa spustí. Ide o unikátnu funkciu Adaptive Humidity.

 

George dokáže za jednu hodinu do vzduchu odpariť až 400 ml vody. Výhodou je aj jednoduchá údržba. Odparovacie disky a vaničku na vodu možno umývať v umývačke riadu. Zvlhčuje priestor v rozmeroch až 60 m2.

 

 

Čistí popri zvlhčovaní

Vzduchová práčka George plní okrem zvlhčovania aj funkciu čistenia. Nasáva zo vzduchu nečistoty, vírusy či baktérie a zabezpečuje tak jeho čistenie. Kým v zime poteší svojou funkciou zvlhčovania, v lete bude priateľom každého alergika. Vzduchová práčka George odfiltruje zo vzduchu viac ako 66 % všetkých častí a peľu za 30 minút.* V interiéri vás zbaví zápachu do 1 hodiny. **

 

Čistý domov = voňavý domov

Tak ako evaporačné zvlhčovače Oskar, aj vzduchová práčka George podporuje aromaterapiu. Nakvapkajte pár kvapiek prírodných esenciálnych olejov do špeciálnej nádobky a užívajte si vôňu eucalyptu či levandule u vás doma.

 

 

Dizajnový kúsok do obývačky aj detskej izby

Okrem viacerých funkcií je George aj dizajnový doplnok domácnosti. Čierno-biele prevedenie je univerzálne, vhodné do obývačky i detskej izby. Navrhol ho švajčiarsky produktový dizajnér Matti Walker a v roku 2019 získal zaň ocenenie European Product Design Award.

Ak nie ste fanúšikom riešení 2v1 a chcete na zvlhčovanie či čistenie vzduchu samostatný prístroj, pozrite si našu ponuku zvlhčovačovčističiek vzduchu.

 

 

 

 

 

* George odstraňuje 66,7% častíc (0,3 až 15 mikrometrov) zo vzduchu do 30 minút v miestnostiach do 49,2 m2 / 123 m3, certifikované spoločnosťou SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH, Nemecko v súlade s normou DIN 44973-100: 2002 -01; A2.

** Podľa správy vypracovanej nezávislým laboratóriom v Japonsku, George odstráni zápach cigaretového dymu zo vzduchu za 60 minút (pach z kyseliny octovej zníži o 100%, z amoniaku o 85% a acetaldehyd o 40%)

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.