Doprava (biela)
Doprava zadarmo

Nadštandardný PREMIUM SERVIS

Okrem kvalitných dizajnových produktov ponúkame v Stadler Form svojim zákazníkom aj nadštandardné servisné služby PREMIUM SERVIS. Tie zahŕňajú neustály kontakt so zákazníkom, pohodlné riešenie reklamácií Pick & Return priamo z vášho domova a garanciu rýchleho vybavenia reklamácií do 12 dní.*

Buďte s nami

v kontakte

Riešenie reklamácií

Pick & Return

Reklamácia vybavená

max. do 12 dní

Švajčiarska značka, dizajnové produkty

Stadler Form už viac ako 20 rokov prináša nasvetový trh produkty s vynikajúcou funkčnosťou a unikátnym dizajnom. Sme špecialisti na úpravu vzduchu. Zariadenia, ktoré vyrábame vzduch čistia, zvlhčujú, ochladzujú, ohrievajú a tiež prevoňajú. Dizajn týchto zariadení je opakovane oceňovaný na medzinárodných súťažiach.

Zobraziť produkty

Sami si vyberte ako budeme spolu komunikovať

Viete ako si vybrať správnu čističku? Poznáte Rozdiely medzi ultrazvukovým a evaporačným Zvlhčovačom? Potrebujete poradiť pri výbere Difuzéra? Máte už náš produkt a potrebujete Ďalšie informácie? Ozvite sa nám telefonicky, napíšte nám mail alebo nás oslovte prostredníctvom sociálnych sietí. Sme tam, Kde chcete s nami komunikovať.

Kontakt

Rýchly servis z pohodlia domova

Ak vaše zariadenie potrebuje servisný zásah, vyplňte reklamačný formulár (prelink). V rámci služby Pick & Return kuriér zdarma vyzdvihne Vaše zariadenie priamo u vás doma. Najneskôr do 12 dní vám zariadenie opäť bezplatne vrátime späť na vašu adresu.* Vyčistené, opravené a plne funkčné.

Nahlásiť reklamáciu

Služby PREMIUM SERVIS (Neustály kontakt, Pick & Return a vybavenie reklamácie do 12 dní) bezplatne poskytujeme všetkým zákazníkom, ktorí si kúpili produkty Stadler Form v sieti autorizovaných predajcov alebo na stadlerform.sk

*Uvedený čas garantujeme iba pri nahlásení reklamácie priamo na www.stadlerform.sk/nahlasit-reklamaciu