doTerra Starter Trio Kit ako bojovník proti príznakom alergií

Používanie esenciálnych olejov je intuitívne jednoduché a mimoriadne uspokojujúce. Množstvo dostupných olejov a ich nespočetné kombinácie a wellness uplatnenia však môžu na začiatočníkov pôsobiť nezdolateľne. Ako jednoduchý prvý krok na vašej ceste s esenciálnymi olejmi odporúčame trojicu levanduľa, citrón a mäta pieporná. Sú to tri z našich najobľúbenejších olejov a poskytnú vám aj vašej rodine neprekonateľnú skúsenosť so život zveľaďujúcimi účinkami esenciálnych olejov. V našej ponuke nájdete celý set.

 

Zatočte s príznakmi alergie!

Naša sezónna zmes využíva silu troch účinných éterických olejov, ktoré sa študujú pre svoju schopnosť pomáhať telu náležite reagovať na symptómy sezónnych alergií.

 

 

Lavander (levanduľa) Lavandula angustifolia

Levanduľa je tisíce rokov cenená pre svoju nezameniteľnú arómu a účinky. Éterický olej je protizápalový a môže napomôcť zmierneniu alergických reakcií.

  • všeobecne používaná pre svoje upokojujúce a relaxačné vlastnosti
  • upokojuje občasné podráždenie pokožky
  • má uvoľňujúce vlastnosti, ktoré môžu podporovať pokojný spánok

 

Lemon (citrón) Citrus limon

Tento najpredávanejší olej má niekoľko použití a výhod. Lisuje sa za studena z kôry citróna, aby sa zachovala jeho jemná prirodzenosť a silné vlastnosti. Má antiseptické účinky a môže pomôcť zmierniť symptómy astmy a nádchy.

  • povznášajúce a povzbudzujúce vlastnosti, ktoré pomáhajú zlepšiť náladu
  • kyslé dochucovadlo jedál a efektívny prídavok do čistiacich prípravkov a mydiel

 

 

Peppermint (mäta pieporná) Mentha piperita

Mäta pieporná je jedným z najpredávanejších obľúbencov a poskytuje nespočetné množstvo pozitívnych vplyvov na zdravie. Éterický olej z mäty má protizápalové účinky a môže pomôcť zmierniť rinitídu, astmu a iné respiračné ochorenia

  • povzbudzuje a podmecuje zmysly
  • upokojuje žalúdočnú nevoľnosť
  • podporuje zdravie ústnej dutiny

 

 

Pripravte si svoj “kokteil zdravia”.

Zmiešajte tieto tri esenciálne oleje doTERRA v rovnakom pomere do svojho difuzéra a získajte tak veľkého pomocníka na prekonanie prvých príznakov alergií.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.