Dokážu čističky vzduchu filtrovať koronavírus?

S koronavírusom a jeho vplyvom na naše zdravie sa stretávame už viac ako rok. To so sebou prináša otázku, ako sa môžeme chrániť pred týmto vysoko nákazlivým vírusom. Švajčiarska spoločnosť Stadler Form zabezpečila testovanie čističiek vzduchu v nezávislom britskom laboratóriu Airmid Health a výsledky boli viac než presvedčivé. Všetky tri čističky vzduchu z rodiny Roger v krátkom čase drasticky znížili vírusovú záťaž SARS-COV2 vo vzduchu.

Alergici, ste pripravení?

Svrbí vás podnebie, tečie vám z nosa, slzia vám oči, ale ste príliš unavený na to, aby ste vytiahli do boja s alergiou? Blahoželáme vám. Ste jeden z milióna. Vyhrali ste peľovú alergiu, ktorá strpčuje život každému piatemu Slovákovi. Aspoň to tvrdia štatistiky, no alergiológovia sú presvedčení, že ľudí citlivých na jarnú krásu je oveľa viac. Viete, čo vám pomôže?

Multifunkčný hrdina George

Vzduchová práčka George nahradí čističku i zvlhčovač vzduchu, navyše podporuje aromaterapiu. Multifunkčné zariadenie 2v1 dokonale upraví vzduch vo vašom interiéri.

Znečistenie vzduchu podľa docentky Kukec

Na našej konferencii Stadler Form v Slovinsku, kde sme predstavovali novú čističku vzduchu Roger a Roger Little, sme prehodili pár slov aj s docentkou Andrejou Kukec z Katedry pre verejné zdravie v Ľubľane. Tá sa nám vyjadrila k téme čistého vzduchu v našim zemepisných šírkach. Skrátenú rozhovoru si prečítate nižšie.   Press Event Stadler Form, Ľubľana, Slovinsko 2017   Medzi veci, […]

Vzduch okolo nás

Vzduch je základom nášho života. Každodenne sa 20 000-krát nadýchneme a vydýchneme, čo zodpovedá približne 12 000 litrom vzduchu – a toto potrebujeme každý deň. Kvalita tohto vzduchu má priamy vplyv na našu telesnú i duševnú pohodu a produktivitu. Dôležitú úlohu hrá aj optimálna vlhkosť vzduchu. Meria sa vlhkomerom (napr. Selina od Stadler Form). Pre domácnosti a kancelárie je odporúčaná a príjemná […]