Doprava
Doprava zdarma pri nákupe nad 59 €

Ambasádori

Dara Rolins

„Už preto, že sme v poslednej dobe trávili toľko času doma, som rada, že som sa aj v byte mohla zhlboka nadýchnuť príjemného a sviežeho vzduchu. Navyše ma baví, že si môžem čističku prepojiť so smartfónom a pohodlne ju ovládať. Jej minimalistický dizajn krásne osvieži interiér.“ Speváčka Dara Rolins mala už od detstva problémy s dýchaním, a to z dôvodu neprechodnej nosnej dierky. Podstúpila niekoľko operácií, jej fatálnemu problému s dýchaním sa venovali viacerí lekári v mnohých krajinách. Jej trápenie ukončil až lekár z Kyjeva, vďaka ktorému konečne dýcha pravou i ľavou nosnou dierkou. Aby však svoj nový čuch opäť nestratila, dôkladne dbá o čistotu a vlhkosť vzduchu v dome. Práve čistička vzduchu Roger a zvlhčovač vzduchu Eva jej v tom dôsledne pomáhajú.

 

Dominika Cibulková

Tenistka Dominika Cibulková má aj po ukončení profesionálnej kariéry dvoch veľkých súperov – astmu a alergie. Keďže v poslednej dobe trávi veľa času doma so svojou rodinou, dbajú na to, aby mali všade optimálnu vlhkosť vzduchu a čistý a zdravý vzduch. Celoročne sa vždy spolieham na môjho Rogera. Áno, menovca svetovej jednotky Rogera Federera. Má ho aj Jakubko vo svojej detskej izbe, kde sa hráva počas dňa, či doma alebo na chalupe.“ Ide o čističku vzduchu, ktorá filtruje vírusy, baktérie, prach a alergény vo vašom byte či dome. U Dominiky tiež zaisťuje optimálne vlhký vzduch zvlhčovač vzduchu Eva a Oskar, o rozptýlenie vône sa starajú aróma difuzéry

Lukáš Kimlička

„Aj vy máte takú úchylku ako ja, že vám musí všetko so všetkým ladiť? Túto čističku vzduchu podľa mňa navrhovali presne do mojej kuchyne.“ Dizajnér, módny návrhár, vizážista, štylista a fotograf  Lukáš Kimlička bol očarený dizajnom nových čističiek vzduchu Roger. Do svojho zrekonštruovaného bytu si precízne vyberal nielen doplnky, ale i spotrebiče. Správnou voľbou pre neho bol Roger Big v dizajnovej čiernej farbe. Spánok je pre neho rovnako dôležitý ako vzduch, ktorý dýcha. Preto si dopraje čisté a zdravé prostredie nielen v obývačke, kde trávi svoj voľný čas, ale i v spálni.

Nela Pocisková

„Ja som difuzérový maniak. Milujem keď mi vonia celý domček. Milujem aromaterapiu a jej vplyv na naše zdravie, emócie a náladu.“ Éterické oleje majú podľa speváčky Nely Pociskovej obrovskú silu a ovplyvňujú nielen naše telo, ale aj myseľ a dušu. Aróma difuzér Jasmine od Stadler Form pomocou ultrazvukovej technológie mení vodu zmiešanú s esenciálnym olejom na mimoriadne jemnú hmlu, ktorú rozptyľuje do svojho okolia. Samozrejme, v spojení so 100% čistými esenciálnymi olejmi to predstavuje pre Nelu a jej rodinu ideálnu vôňu domova. 

Táňa Žideková & Michal Mravec

„Ja, ktorá nie som alergička, som pocítila ten rozdiel, fakt sa mi lepšie dýcha! A je to super aj pre našu dcérku.“ Influencerka Tatiana Žideková priznala, že čistička vzduchu Roger sa stala takou súčasťou ich domova a zaisťovala taký čistý vzduch, že po týždni sa rozhodli zaobstarať si do druhej izby novú. Nadšenie z čističiek, zvlhčovačov i ohrievačov vzduchu neskrýva ani jej partner Michal Mravec, ktorý ju dopĺňa: „Vzduch je tu fantastický, tieto Stadler čističky a zvlhčovače sú nielen kvalitné, ale ešte aj štýlové.“

Lucia Sládečková

Make-up artistke & hairstylistke Lucii Lucid Sládečkovej učarovali dizajnové aróma difuzéry Stadler Form. Používa ich vo svojom kozmetickom štúdiu. „Milujem zdravé a čisté prostredie v kombinácii s prírodnými esenciálnymi olejmi, ktoré spríjemňujú prácu mne a mojim klientom poskytujú počas líčenia zaslúžený relax.“ Používa i odvlhčovače Theo i Albert, keďže v jej salóne bola vlhkosť vzduchu príliš vysoká.  V automatickom režime sa nemusí o nič starať a výsledkom je optimálne vlhký vzduch.

Lucia Hablovičová

Mestský život je fajn, ale ubrániť sa každodennému prachu, peľu, alergénom a vírusom vo vzduchu je priam nemožné. Vďaka Rogerovi si vieme aspoň v interiéri zabezpečiť zdravé a čisté prostredie počas celého dňa.“ O tom, že čistiť vzduch v interiéri je pre naše zdravie podstatné vie aj moderátorka a bývalá modelka Lucia Hablovičová. Okrem toho, že nad alergiami jej pomáha vyhrávať Roger, obľúbila si aj aróma difuzér Zoe, ktorý v jej dome rozptyľuje nádhernú vôňu.