Doprava
Doprava zdarma pri nákupe nad 79 €
Titulok
Zľava až 25 % na esenciálne oleje doTerra s kódom "doterra25"

Novinka: Odvlhčovač a čistička vzduchu 2v1 Lukas

Potrebujete sa zbaviť nadmernej vlhkosti, mokrých stien a plesní? Odvlhčovač vzduchu Lukas dostane zo vzduchu až 20 litrov vody za jeden deň. Skvelé, však? Ak ho chcete využívať aj na čistenie škodlivých látok v ovzduší, prachu a plesní, dokúpte si HEPA filter H11 a veľmi rýchlo sa odvlhčovač vzduchu Lukas stane aj účinnou a funkčnou čističkou vzduchu.

Potrebujete sa zbaviť nadmernej vlhkosti, mokrých stien a plesní? Odvlhčovač vzduchu Lukas dostane zo vzduchu až 20 litrov vody za jeden deň. Skvelé, však? Ak ho chcete využívať aj na čistenie škodlivých látok v ovzduší, prachu a plesní, dokúpte si HEPA filter H11 a veľmi rýchlo sa odvlhčovač vzduchu Lukas stane aj účinnou a funkčnou čističkou vzduchu.

Lukas je odvlhčovač a čistička vzduchu 2v1 so skvelým výkonom

Odvlhčovač vzduchu Lukas zbožňuje vlhké miestnosti. V priestore do 70m2  odstraňuje zo vzduchu prebytočnú vlhkosť a zabezpečí optimálne zvlhčený a čistý vzduch v interiéri. A ako Lukas fungujte? Z jednej strany odvlhčovača je vlhký vzduch nasávaný, z hornej časti ho zas Lukas vypúšťa do priestoru v podobe suchého a príjemne teplého vzduchu. Pohybujúci sa vývod vzduchu Swing zaručuje rovnomernú distribúciu odvlhčeného vzduchu späť do miestnosti.

Pridajte HEPA filter a máte čističku vzduchu

V pivniciach, halách, kúpeľniach či iných miestnostiach, v ktorých je dlhodobo nadmerná vlhkosť vzduchu sa sústreďujú aj baktérie či plesne. V mokrom či vlhkom prostredí sa im darí výborne. Lukas je pripravený aj na boj s týmito škodlivými látkami. Filter HEPA H11, ktorý sa dá dokúpiť k odvlhčovaču Lukas ako voliteľné príslušenstvo, zachytí až 95 % najmenších častíc prachu a peľu. Ocenia to najmä alergici. Z odvlhčovača sa tak veľmi rýchlo stane účinná čistička vzduchu.

Výkon odvlhčovača je ohromujúci

Predstavte si dve 10-litrové vedrá plné vody. Takýto objem dokáže odvlhčovač a čistička vzduchu Lukas dostať zo vzduchu za 24 hodín. Ohromujúce. Vyberte si jednu zo štyroch úrovní výkonu odvlhčovania alebo si zvoľte vlhkosť, ktorú chcete v miestnosti dosiahnuť a udržiavať. O ostatné sa už postará odvlhčovač úplne sám. Rozsah úrovne vlhkosti, ktorú si môžete vybrať sa pohybuje od 30 do 80 %.

Ďalšie funkcie odvlhčovača, ktoré oceníte

Pri každodennom používaní odvlhčovača vzduchu vás potešia jeho ďalšie funkcie.

1. Sušenie bielizne

Aktivujte na odvlhčovači vzduchu režim sušenia bielizne a vaša mokrá bielizeň sa v krátkom čase stane suchou. Rýchlosť sušenia zaručuje technológia Swing, ktorá umožní rovnomerné prúdenie suchého vzduchu po miestnosti a dôkladné vysušenie bielizne.

2. Ovládanie pomocou aplikácie

Viete, že odvlhčovač vzduchu Lukas môžete ovládať aj cez mobilnú aplikáciu Stadler Form? Prostredníctvom mobilnej aplikácie monitorujete aktuálnu kvalitu vzduchu a ovládate všetky funkcie odvlhčovača. V aplikácii je dostupný aj 24-hodinový časovač a rodičovský zámok. Vďaka nemu dokážete deaktivovať tlačidlá na ovládacom paneli a zabránite tak, aby detské ruky manipulovali s ovládaním.

3. Veľkorysý objem nádoby

Až 4,2 litra je objem nádoby, do ktorej odvlhčovač vzduchu Lukas zberá nadbytočnú vodu získanú z vlhkého vzduchu. Keď sa naplní, jednoducho ju vysuňte, vylejte a znovu vložte. Odvlhčovač vzduchu bude pokračovať vo svojej práci. Praktických ľudí poteší možnosť pripojiť odvlhčovač pomocou pribalenej hadičky priamo k odtoku. V tom prípade sa už nemusíte starať o vyprázdňovanie nádoby.

4. Nočný režim

Filtrovať zo vzduchu nadmernú vlhkosť vzduchu môžete aj počas noci. Tichý nočný režim odvlhčovača Lukas zaistí nehlučnú prevádzku zariadenia. Lukas vás teda nebude vyrušovať ani v spálni či detskej izbe.