Doprava
Doprava zdarma pri nákupe nad 59 €

Potrebujete výkonný zvlhčovač?

Už viete, že doma alebo v kancelárii máte suchý vzduch. A tiež viete, že takýto vzduch nepriaznivo pôsobí na vaše zdravie. Nosová sliznica je suchá a oveľa jednoduchšie sa na nej prichytia rôzne baktérie a patogény. Plánujete si zaobstarať výkonný zvlhčovač vzduchu? Zbystrite pozornosť.

Už viete, že doma alebo v kancelárii máte suchý vzduch. A tiež viete, že takýto vzduch nepriaznivo pôsobí na vaše zdravie. Nosová sliznica je suchá a oveľa jednoduchšie sa na nej prichytia rôzne baktérie a patogény. Plánujete si zaobstarať výkonný zvlhčovač vzduchu? Zbystrite pozornosť.

Výkon zvlhčovača vzduchu ako kľúčový parameter

Pri výbere ultrazvukového zvlhčovača, ale tiež pri zvlhčovači s technológiou prirodzeného odparovania sledujte výkon ako kľúčový parameter. Udáva koľko gramov, mililitrov alebo litrov vody dokáže zvlhčovač dostať do vzduchu za jednu hodinu. Výkon menších zvlhčovačov vzduchu, ktoré sú ideálne do menších detských izieb alebo spální sa pohybuje okolo 300 gramov vody za hodinu. Ak však potrebujete zaistiť optimálne vlhký vzduch vo väčších obývačkách, obývačkách spojených s kuchyňou alebo kanceláriách, vyberte si z ponuky extra výkonných zvlhčovačov. Tie majú až 3-násobne vyššie výkony.

Do štýlového domu

Dizajnový a výkonný zvlhčovač vzduchu Karl Big dostane do vzduchu až 1100 g vody za hodinu. Obdivuhodné. Hravo si poradí so suchým vzduchom v miestnostiach až do 150 m2. Na zvlhčovanie vzduchu využíva technológiu prirodzeného odparovania. Vaše oči neuvidia oparenú vodu, avšak veľkorysá 11-litrová nádrž ostane za pár hodín prázdna. Poteší vás aj Karlova nízka hlučnosť.

Vďaka inovatívnej technológii Adaptive HumidityTM zabezpečuje automatické a efektívne zvlhčovanie vzduchu. Karl Big si sám reguluje výkon, a to na základe rozdielu medzi nastavenou cieľovou a aktuálnou vlhkosťou vzduchu v miestnosti. Ak je vlhkosť vzduchu vyššia, svoj výkon zníži a naopak. Priamo tak šetrí elektrickú energiu. A viete, že ho dokáže ovládať aj cez aplikáciu?

Do veľkej kancelárie či ateliéru

Veľký ateliér alebo obývačka, v ktorej panuje suchý vzduch si pýta zvlhčovač Oskar Big. Je to starší brat zvlhčovačov Oskar LittleOskar. Postará sa o to, aby suchý vzduch v miestnosti veľkej 100 m2 dostal na optimálnu úroveň vlhkosti. Naplňte vodou nádržku s objemom až 6 litrov, tá sa za pár hodín vyparí do ovzdušia. Dôvodom je extra vysoký výkon zvlhčovača Oskar Big, a to až 700 gramov vody za hodinu.

Rovnako ako zvlhčovač Karl, aj Oskar pracuje využíva na zvlhčovanie technológiu prirodzeného odparovania. Postupné odparovanie vody nebude vidieť. Oceníte aj Oskarovu nízku hlučnosť, praktické dvierka na dolievanie vody a intuitívne ovládanie. A viete, že Oskar podporuje aj aromaterpiu?

Kompaktný tvar, veľkolepý výkon

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Eva je dlhodobo obľúbený práve pre svoj extra výkon. Para vychádzajúca zo zvlhčovača vzduchu stúpa do výšky až 1,4 metra. Nasýtenie vzduchu vodnou paru tak uvidíte v priamom prenose. Nemusíte sa báť. Stúpajúca para je studená, a tak nehrozí žiadne riziko popálenia. Výkonná Eva dostane do vzduchu až 550 gramov vody za hodinu a je vhodná do miestnosti veľkej až 80 m2.

Rovnako ako zvlhčovače vzduchu Karl a Oskar aj Eva disponuje technológiou Adaptive Humidity™. Vďaka nej prispôsobuje výkon na základe rozdielu medzi cieľovou a aktuálnou vlhkosťou vzduchu. To pomôže usporiť elektrickú energiu a tiež vaše financie. V balení nájdete aj externý vlhkomer vzduchu. Ten slúži ako diaľkový ovládač.

Potrebujete vzduch aj vyčistiť? Robert sa hlási do služby           

Zvlhčovač a čistička vzduchu Robert 2v1 je multifunkčný hrdina. Vzduch nielen zvlhčuje, ale aj čistí. Vo vode má skryté rotujúce disky. Tie filtrujú zo vzduchu nečistoty, prach, peľ a ďalšie alergény. Dokonca vás za 30 minút úplne zbaví cigaretového dymu v miestnosti. Zvlhčovací výkon Roberta je tiež obdivuhodný. Do vzduchu dostane až 550 gramov vody za hodiny a ideálny výkon podáva v miestnostiach veľkých až 80 m2. Milovníkov esenciálnych olejov poteší, že ho možno použiť aj na aromaterapiu. Nakvapkajte do neho obľúbený esenciálny olej a čistý, dostatočne zvlhčený a voňavý vzduch sa bude šíriť vaším domovom.