Doprava
Doprava zdarma pri nákupe nad 59 €

Nový aróma difuzér Nora pre milovníkov dizajnu

Jeho dizajn je unikátny, funguje aj bez pripojenia do elektrickej siete a dokáže vykúzliť dokonale romantickú atmosféru. Predstavujeme vám nový aróma difuzér Nora. Je z prírodného bambusu a v hornej časti ho zakrýva tmavé hliníkové veko. Ak milujete štýlové doplnky do domu či bytu, budete milovať aj difuzér Nora.

Jeho dizajn je unikátny, funguje aj bez pripojenia do elektrickej siete a dokáže vykúzliť dokonale romantickú atmosféru. Predstavujeme vám nový aróma difuzér Nora. Je z prírodného bambusu a v hornej časti ho zakrýva tmavé hliníkové veko. Ak milujete štýlové doplnky do domu či bytu, budete milovať aj difuzér Nora.

Dizajnový aróma difuzér Nora

Dizajnéri Stadler Form zareagovali novým aróma difuzérom Nora na rastúci dopyt zákazníkov po „drevených“ difuzéroch. Svoju lásku k minimalizmu, precízne spracovanie a dôraz na detail vložili do nového aróma difuzéra Nora. Telo z prírodného bambusu a štíhle hliníkové veko podčiarkujú unikátny dizajn tohto zariadenia. Aróma difuzér Nora vynikne ako štýlový doplnok vo vašom dome či byte.

Plameň, ktorý nepáli

Technológia Amber Light™ podsvieti paru stúpajúcu z difuzéra a vytvorí tancujúci plameň jantárového svetla. V tme vyzerá plameň vystupujúci z difuzéra Nora ako skutočný plameň sviečky. Neobávajte sa ho. Nejde o skutočný oheň, ale svetlo. Difuzér Nora je absolútne bezpečný a nehrozím vám žiadne popálenie. Spomínanú technológiu Amber Light™ využívajú aj difuzéry Sophie, Sophie Little, LucyZoe. V prípade, že vás svetlo z difuzéra ruší, stlačením tlačidla svetlo stlmíte alebo vypnete. Vôňa z difuzéra sa bude šíriť ďalej.

Vezmite si ho na terasu i do spálne

Difuzér Nora je vhodný do exteriéru i interiéru. Od jari do jesene vám bude robiť radosť na záhrade, krytej terase či balkóne. V zime zas vytvorí magickú romantickú atmosféru v obývačke či v spálni. Vďaka ochrane IP44 nezaskočí difuzér Nora ani voda striekajúca z ktoréhokoľvek smeru. Keď sa voda zmiešaná s esenciálnym olejom cez malý otvor difuzéra úplne vyparí, Nora sa automaticky vypne. Nádržka v objeme 90 ml zaistí šírenie vône až 18 hodín, a to v prípade, že difuzér je pripojený k elektrickej sieti. Viete však, že funguje aj bez otravných káblov?

Difuzér Nora až 6 hodín bez nabíjania

Až 6 hodín dokáže aróma difuzér Nora rozptyľovať jemný voňavý opar bez pripojenia do elektrickej siete. Postará sa o to zabudovaná batéria. Keď sa difuzér vybije, jednoducho ho pripojte do elektrickej siete a začne sa nabíjať. Po nabití je difuzér Nora znova pripravený šíriť vôňu esenciálnych olejov kdekoľvek a kedykoľvek.