Doprava
Doprava zdarma pri nákupe nad 59 €

Sezóna zvlhčovania vzduchu začína. Ste pripravení?

Vlhkosť vzduchu sa v dôsledku vykurovania domácností a nepriaznivého počasia klesá a vymyká sa optimálnym hodnotám. K ich udržaniu nám pomáhajú ultrazvukové a odparovacie zvlhčovače vzduchu s originálnym príslušenstvom. Máte ten svoj zvlhčovač už pripravený na túto sezónu?

Počas sychravej jesene sa v bytových domoch spúšťajú radiátory, v rodinných krboch sa zakladá oheň. Vlhkosť vzduchu sa v dôsledku vykurovania domácností a nepriaznivého počasia klesá a vymyká sa optimálnym hodnotám. K ich udržaniu nám pomáhajú ultrazvukové a odparovacie zvlhčovače vzduchu s originálnym príslušenstvom. Máte ten svoj zvlhčovač už pripravený na túto sezónu?

Príslušenstvo pre zvlhčovače vzduchu

Predpokladáme, že zvlhčovač vzduchu sa stal už neodmysliteľnou súčasťou vášho domova. Ak o jeho kúpe ešte len uvažujete, užitočné rady ako si vybrať ten správny zvlhčovač nájdete v našom blogu. Pre správne fungovanie zvlhčovača vzduchu je potrebné postarať sa o jeho pravidelné čistenie a výmenu filtrov. Ideálny čas je pred sezónu zvlhčovania. Aké príslušenstvo by vás malo zaujímať?

Odvápňovač Cleaner and Descaler

Čistiaci prostriedok Cleaner & Descaler je určený na dôkladné odstránenie vodného kameňa vo zvlhčovačoch vzduchu ale i difuzéroch. Už malé množstvo odvápňovača Cleaner & Descaler zaistí, že vaše zariadenia ostanú hygienicky čisté a ihneď pripravené na ďalšie použitie. Ak máte aj iné domáce spotrebiče, v ktorých sa usádza vodný kameň, Cleaner & Descaler sa postará aj o ne. Praktický odvápňovač vyrába švajčiarska spoločnosť Dürgol. Je vhodný pre:

  • všetky aróma difuzéry Stadler Form
  • všetky zvlhčovače vzduchu Stadler Form
  • všetky zvlhčovače a čističky vzduchu Stadler Form

Postriebrená kocka Water Cube™

Water Cube™ do zvlhčovačov vzduchu je patentovaná švajčiarska technológia značky Stadler Form. Postará a o to, aby mikróby neprežili a voda rozptyľovaná do ovzdušia bola dokonalé čistá. Postriebrená kocka sa aktivuje ihneď po kontakte s vodou. Čistí vodu aj vtedy, keď je zvlhčovač vypnutý. Svojou činnosťou predlžuje životnosť zvlhčovača. Vymeňte ju približne jedenkrát ročne. Je vhodná pre:

  • zvlhčovače vzduchu Anton, Ben, Eva, Eva Smart, Eva Little, Oskar, Oskar Big, Oskar Little, Karl a Karl Big
  • zvlhčovače a čističky vzduchu 2v1 Robert a George

Originálne filtre do zvlhčovača vzduchu

Filtre do odparovacích zvlhčovačov vzduchu slúžia na zaistenie optimálneho výkonu a hygienického zvlhčovania. Sú vyrobené z rastlinných a textilných vlákien bez kúska plastu, t.j. šetrné k prírode. Antibakteriálny materiál zabraňuje rozmnožovaniu mikroorganizmov. Filtre vo zvlhčovači vzduchu vám odporúčame meniť každé 2-3 mesiace. Vyberajte vždy originálne príslušenstvo, aby ste neohrozili zdravie vášho spotrebiča. Filtre sú vhodné pre rodinu odparovacích zvlhčovačov:

  • Oskar, Oskar Big, Oskar Little, Karl a Karl Big

Odvápňovacia kazeta Anticalc Cartridge

Usadeniny od vodného kameňa vám pomôže odstrániť odvápňovacia kazeta Anticalc Cartridge. V prípade, že máte vo vašej domácnosti veľmi tvrdú vodu, môžu v okolí zvlhčovačov vzduchu vznikať biele fľaky alebo poprašok. Nachádzať sa môže na poličkách, stoloch či na zemi. Odvápňovacia kazeta Anticalc Cartridge znižuje obsah vodného kameňa vo vode a zmäkčuje vodu. Zabraňuje tým vylučovaniu častíc vápnika do okolia vášho zvlhčovača vzduchu a následnej tvorbe bielych fľakov. Je vhodná pre:

  • zvlhčovače vzduchu Anton, Ben, Eva, Eva Smart a Eva Little
  • zvlhčovače a čističky vzduchu 2v1 Robert a George

Účinné guličky Anti-limescale

Malé guličky Anti-limescale zabraňujú tvorbe vápenatých usadením na tepelnom výhrevnom telese vo zvlhčovači vzduchu Fred. Povrch jadra guličiek je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Počas roka je potrebné ich pravidelne odvápňovať a po roku ich vymeňte za nové. Vďaka tomu zaistí optimálny výkon tepelného zvlhčovača vzduchu Fred. Guličky sú vhodné pre:

  • zvlhčovač vzduchu Fred

Prírodné esenciálne oleje

Prírodné esenciálne oleje Stadler Form alebo doTerra nakvapkané vo zvlhčovačoch vzduchu dokážu rozptyľovať do ovzdušia príjemnú vôňu. Okrem optimálneho vzduchu sa vašim domovom bude šíriť aj nádherná vôňa. Niektoré esenciálne oleje majú blahodarný vplyv na vaše zdravie. Potešíte nimi telo i dušu.