Doprava
Doprava zdarma pri nákupe nad 59 €

Prečo si kúpiť zvlhčovač a čističku 2v1?

Čističky vzduchu a zvlhčovače vzduchu 2v1 z miestnosti nasávajú suchý a znečistený vzduch. Vzduch prechádza cez kotúče, ktoré rotujú vo vode. Vyčistený a optimálne zvlhčený vzduch sa potom vracia späť do miestnosti. Zvlhčovač a čistička vzduchu 2v1 je ideálna pre alergikov, no ocenia ju aj rodiny s deťmi. Prečítajte si 4 dôvody, prečo by mali stať súčasťou vašej domácnosti.

Práčky vzduchu sú skutočnými každodennými hrdinami. Prečo? Kombinujú výhody čističky vzduchu a zvlhčovača vzduchu v jednom zariadení. Z miestnosti nasávajú suchý a znečistený vzduch. Vzduch prechádza cez kotúče, ktoré rotujú vo vode. Vyčistený a optimálne zvlhčený vzduch sa potom vracia späť do miestnosti. Zvlhčovač a čistička vzduchu 2v1 je ideálna pre alergikov, no ocenia ju aj rodiny s deťmi. Prečítajte si 4 dôvody, prečo by sa zvlhčovač a čistič vzduchu 2v1 mali stať súčasťou vašej domácnosti.  

#1 Chráňte svoje zdravie čistením vzduchu

Vo vzduchu okolo nás poletujú okrem vírusov, vlasov, chemikálií a iných nečistôt aj drobné prachové častice. Ide o častice, ktoré sú podľa Inštitútu environmentálnej politiky zdraviu škodlivé.  Spôsobujú dráždenie dýchacích ciest, môžu spôsobiť pľúcne ochorenia. Ak sa ovzdušie v miestnosti aktívne filtruje pomocou práčky vzduchu, minimalizuje sa riziko vzniku chorôb.

#2 Čistý vzduch = viac energie

Nekvalitný, vydýchaný alebo príliš suchý vzduch nabúra vašu koncentráciu a rýchlo vás unaví. Problémy s nedostatočne kvalitným vzduchom majú najmä alergici. Každodenne sú mu vystavení vonku, ale i v domácnosti či kanceláriách. Práčka vzduchu pomáha pri zmiernení alergických a astmatických príznakov, zlepšuje pohodu. Nielen doma sa vďaka zvlhčovaču a čističke 2v1 môže astmatikom a alergikom dýchať lepšie.

#3 Žiarivejšia pleť vďaka dostatočne vlhkému vzduchu

Vedeli ste, že vlhkosť vzduchu ovplyvňuje vašu pokožku? Ak je vzduch príliš suchý, pokožka na to reaguje. Stáva sa suchou a napnutou. Práčka vzduchu, t.j. zvlhčovač a čistička vzduchu 2v1 zaistí v miestnosti optimálnu vlhkosť vzduchu. Tým hydratuje aj vašu pokožku, vďaka čomu zostáva žiarivejšia a napnutejšia.

#4 Zbohom, zápach domáci

Pračka vzduchu okrem zaistenia optimálne zvlhčeného a čistého vzduchu odstraňuje aj zápach zo vzduchu. Urýchli vyčistenie vzduchu od chemických výparov z čistiacich prostriedkov, zápachy z varenia či z domácich zvieratiek. Nie je tak potrebné striekať do vzduchu pohlcovače pachov a osviežovače vzduchu.

Vďaka funkcii 2v1 (zvlhčovanie aj čistenie) práčka vzduchu zlepšuje celkovú klímu v miestnosti. Podporuje vaše zdravie, znižuje riziká, zvyšuje pohodu a následne podporuje regeneráciu a vitalitu. Myslíme si, že sú to dostatočné dôvody na výber práčky vzduchu, aj keď netrpíte alergiou. Čo myslíte?