Doprava
Doprava zdarma pri nákupe nad 59 €
Titulok
Zľava viac ako 20 % na všetky čističky vzduchu

4 tipy na aróma difuzéry. Ktorý si vyberiete?

Difuzéry Stadler Form okrem šírenia vône esenciálnych olejov a aromaterapie vykúzlia vo vašom dome, záhrade či na terase nezameniteľnú romantickú atmosféru. Vybrať si môžete malú a milú Miu, Lucy v tvare sviečky, štýlovú Zoe alebo nové exteriérové difuzéry Sophie a Sophie Little. Ktorý difuzér sa vám pozdáva najviac?

Malá a milá Mia

Minimalistický a kompaktný aróma difuzér Mia je dlhodobo najpredávanejším difuzérom na slovenskom trhu. Vďaka svojej veľkosti a prijateľnej cene sa Mia stala súčasťou mnohých slovenských domácností. Ide o ultrazvukový aróma difuzér. Zabudovaná technológia umožní premenu vody s pár kvapkami esenciálnych olejov na paru. Tá stúpa do miestnosti cez úzky otvor v hornej časti difuzéra. Ultrazvuková technológia je najšetrnejšia a najúčinnejšia metóda rozptyľovania vône v priestore.

Až 10 hodín dokáže šíriť vôňu esenciálnych olejov pri naplnení nádržky veľkej 100 ml. Ihneď, ako sa voda z aróma difuzéra vyparí, zariadenie sa vypne. Vďaka nízkej hlučnosti vás nebude rušiť ani v noci. Odporúčame ju do miestnosti s rozmermi 30 m2. Dostupná je v bielej, titánovej a čiernej farbe.

Chcete romantiku? Vyberte si Zoe

Aróma difuzér Zoe s unikátnym plameňom Amber Light zaistí dokonale romantickú atmosféru. Plameň, ktorý vychádza zo Zoe vyzerá ako skutočný oheň. No nenechajte sa nachytať. Ide o svetelnú imitáciu plameňa. Aróma difuzér Zoe je úplne bezpečný, nehrozí vám žiadne popálenie. Vďaka USB portu si Zoe môžete pripojiť k počítaču alebo powerbanke a užijete si príjemnú vôňu esenciálnych olejov v bezprostrednej blízkosti.

Rovnako ako difuzér Mia, aj Zoe dokáže rozptyľovať vôňu esenciálnych olejov až 10 hodín v miestnosti veľkej až 30 m2. Pozriete si Zoe v čiernej farbe. V kombinácii so zlatou je neodolateľná.

Sviečka, ktorá nepáli? Unikátna Lucy

Zákazníci, ktorí túžili po bezkáblovom difuzéri sa dočkali. Lucy v bielej a čiernej farbe je prvý aróma difuzér v portfóliu Stadler Form, ktorý nevyžaduje pripojenie do elektrickej siete. Vďaka zabudovanej batérii dokáže rozptyľovať vôňu éterických olejov až 6 hodín. Následne je potrebné difuzér Lucy znovu nabiť. Samozrejme, Lucy môžete používať aj pripojenú k elektrickej sieti. Ultrazvukový difuzér je osobným difuzérom, a teda nemá rovnako veľký výkon ako väčšie difuzéry Julia či Jasmine. Ideálne, keď si Lucy postavíte na stôl alebo stolík vo vašej bezprostrednej blízkosti.

Prvý exteriérový difuzér Sophie

Difuzéry Sophie a Sophie Little sú prvými exteriérovými difuzérmi na trhu. Lampáše, lucerny, vonné lampy alebo difuzéry sú rozličné pomenovania pre toto sesterské duo. Podobne ako Lucy, aj Sophie sa môže pochváliť technológiou Amber Light™. Svetlo vychádzajúce z difuzéra osvetľuje paru, ktorá šíri do priestoru vôňu esenciálnych olejov. Priehľadné akrylové sklo chráni vystupujúcu paru, bambusová rúčka dotvára minimalistický dizajn difuzéra.

Zabudovaná batéria zabezpečí rozptyľovanie vône esenciálneho oleja až 11 hodín pri Sophie a 7 hodín pri Sophie Little. A to bez otravných káblov. Navyše, vďaka ochrane IP44 nezaskočí tento difuzér ani voda striekajúca z akéhokoľvek smeru. Pár kvapiek esenciálneho oleja doTerra TerraShield zabráni otravnému hmyzu, aby vám pokazil večer. Ideálne na terasu, záhradu, balkón, ale aj do obývačky. Beriete?

Neoslovil vás ani jeden z hore uvedených difuzérov? Vyberte si zo širokej ponuky, napr. výkonnú Juliu alebo Jasmine.