Doprava
Doprava zdarma pri nákupe nad 59 €
Titulok
Zľava viac ako 20 % na všetky čističky vzduchu

Lampáš, aróma difuzér, vonná lampa aj dekorácia? Zoznámte sa so Sophie

Poznáte Sophie? Ide o exteriérový aróma difuzér, lampáš na terasu, vonnú lampu, ale i dekoráciu na záhradu i do bytu. Vďaka plameňu Amber Light™ a 11-hodinovej výdrži batérie dokáže Sophie vykúzliť romantickú atmosféru kdekoľvek.

Poznáte Sophie? Ide o exteriérový aróma difuzér, lampáš na terasu, vonnú lampu, ale i dekoráciu na záhradu i do bytu. Vďaka plameňu Amber Light™ a 11-hodinovej výdrži batérie dokáže Sophie vykúzliť romantickú atmosféru kdekoľvek.

Sophie je prvý difuzér do exteriéru

Aróma difuzér Sophie je prvý difuzér na trhu vhodný do exteriéru aj interiéru. Magickú hru svetla a vône vytvára vďaka unikátnemu plameňu Amber Light™. Nejde o skutočný oheň. Svetlo vychádzajúce z lampáša Sophie hodnoverne imituje plameň sviečky alebo ohňa. Vďaka tomu je Sophie absolútne bezpečná a nehrozí žiadne popálenie. Rovnakú technológiu využívajú aj obľúbené difuzéry LucyZoe.

Nekonečných 11 hodín bez nabíjania

Keď sme pred pol rokom predstavili bezkáblový difuzér Lucy na batériu, stal sa bestsellerom. Aj sestry Sophie a Sophie Little dokážu vďaka výkonnej batérii fungovať bez pripojenia do elektrickej siete. Sophie Little dokáže rozptyľovať vôňu esenciálnych olejov pri plnom nabití batérie 7 hodín. Väčšia Sophie dokáže romantickú atmosféru na terase alebo v obývačke dotvárať až nekonečných 11 hodín bez nabíjania. Nádržka na zmes vody a esenciálnych olejov je tiež veľkorysá. Pri Sophie Little je to 50 ml, pri Sophie až 100 ml.

Difuzér, ktorý sa nebojí vody

Dôvod, pre ktorý Sophie a Sophie Little odporúčame na použitie v exteriéri je ochrana IP44. Vďaka nej difuzér odolá striekajúcej vode. Ak sa večer spustí závlaha na vašej záhrade a jemne pokropí aj difuzér, nič vážne sa nestane. Určite však nemožno Sophie nechávať na priamom daždi mimo prekrytej terasy. Dážď padajúci zhora by ľahko mohol preniknúť k elektronickým častiam difuzéra a spôsobiť ich zatečenie. V zime, keď netrávite čas na terase či záhrade, nechajte „oheň“ so Sophie tancovať vo vašej obývačke.

Otravné komáre toto leto skončili

Čo sa vám vybaví pri predstave letného večera? Príjemná spoločnosť, chladený nápoj o otravný bodavý hmyz. Mušky, komáre a iný nepríjemný hmyz dokáže letný večer kruto znepríjemniť. Ak vonné sviečky proti komárom nezaberajú, skúste esenciálne oleje. Už pár kvapiek esenciálneho oleja doTerra Terrashield v difuzéri Sophii pôsobí ako prírodný repelent.

Bomba funkcie & nadčasový dizajn difuzéra Sophie

Bambusová rukovať, čierna základňa a akrylové sklo sú 3 základné prvky nadčasovej vonnej lampy Sophie. Ak sa vonku na priehľadnom akrylovom skle zachytí hmyz prípadne sa sklo zapráši, jednoducho ho odpojte od čiernej základne a vložte do umývačky riadu. Tam sa vyčistí a znovu bude slúžiť ako ochrana svetla Amber Light™ vychádzajúceho z difuzéra. Ak túžite po úplne intímnej atmosfére, na Sophie môžete plameň lampy jemne stlmiť prípadne úplne vypnúť. Skvelé, však?